aboutus

Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd

Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Diğer
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Afrika
Dünya çapında
Markalar: Chenqi Silver
No. Çalışanları: 150~180
Yıllık satış: 5500000-7000000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

Shenzhen Chenqi Takı Co Ltd hafif gümüş için toptan satış şirketidir. Firmamız 2003 yılında Çin'in Guangdong şehrinde kuruldu. Biz 925 ayar gümüş imalat ve toptan satışı konusunda uzmanım.

Tasarım ekibimiz bize yeni fikirler üretmeyi ve yeni trendleri hızla tespit etmeyi amaçlamaktadır. Bu bize ve rekabetin zirvesinde kalmamıza izin veriyor. Mağazamıza her hafta 20'nin üzerinde yeni tasarım ekliyoruz. Küpeler, kolyeler, kolyeler, bilezikler, bilezikler, bilezikler, yüzükler, takılar, kulak küpeleri ve çocuk takıları, Kübik Zirkonya, yarı değerli taşlar, inciler, epoksi, emaye ve daha fazlası dahil olmak üzere 10.000'den fazla ürünü keşfedeceksiniz.

Mükemmel yönetim, rekabetçi fiyat, kaliteli mal ve gelişmiş ekipmanlarla birlikte müşterilerimize her zaman memnun hizmet vermek ilk önce yaptığımız şeydir. Gelecekteki işbirliğimize tamamen güveniyoruz.

Geçmiş

Büyüme ve Başarılar

2003'teki mütevazi başlangıcından beri Chenqi Silver, Çin'deki en iyi mücevher üreticilerinden biri haline geldi.
100'den fazla çalışanı ile müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz ve sıkı teslim tarihlerinin önemini anlıyoruz. Yönetim, muhasebe, pazarlama, e-ticaret ve ihracat konularında deneyimli ekibimiz sayesinde; takı siparişleriniz emin ellerde.

Chenqi Silver'daki yönetim ekibinin tüm kilit ekip üyeleri kendi alanlarında uzmandır ve bir Lisans veya Yüksek Lisans Derecesi sahibidir. Etrafımızda nitelikli bir ekibe sahip olmak Chenqi silver'ın ürün ve hizmetlerinin kalitesini korumasını çok kolaylaştırıyor. Yönetim ekibiyle tanışın

Chenqi Silver, toptan gümüş takılar pazarına hitap eden tek bir yerden. Müşterilerimizin yaşamlarını, ilk tasarımdan siparişlerine dikkat ederek kapılarına ulaşana kadar kolaylaştırıyoruz. Markalaşma, baskı, paketleme ve nakliye konularında yardımcı olabiliriz. Eğer bir müşteri ürünlerimize kendi markası altında ihtiyaç duyuyorsa sorun olmaz; kendi kartlarına takılan mücevherlere ihtiyaçları varsa, biz halledebiliriz.

Hizmet

hizmetlerimiz

1. satış öncesi servis

İstemi, profesyonel ve hasta yanıtı;

En iyi kalitede ürünler sunun;

En uygun ürünleri tavsiye et

2. Satış Sonrası Servis

Zamanında kargo taşımacılığını takip etmek

Düzenli ziyaret için müşteri dosyaları oluşturma

Müşterilerin memnuniyetsizliği ve şikayetleri ile ilgilenmek

3. Özelleştirilmiş ambalaj her zaman bekliyoruz

4. Ulaşım düzenlemek için yardımcı

Hava Taşımacılığı, Deniz Taşımacılığı

Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, UPS.

Her zaman deniyoruz!

Ekibimiz

Bizim takım

Farklı kolejlerden ve üniversitelerden gelen takım üyelerimiz, belli bir ekonomi, yönetim, pazar analizi ve temel bilgi ve becerilerin pazarlanması ve belli bir dereceye sahip olma becerisine sahip profesyonel, makul kişilerdir. Takım üyelerimiz birinci oldu ödül, ulusal ödüller vb. İyi takım çalışması ve sosyal pratik yeteneği ile kalbe karşı sorumluluk.

İletişim bilgileri